Wesprzyj projekty w pobliżu Ciebie
Dla wspierających
Wyszukuj projekty

Przeglądaj prowadzone projekty. Każdy z nich ma swoją dedykowaną podstronę.

Skorzystaj z kategorii. Każda inicjatywa jest przypisana do określonej kategorii: Wydarzenia, Muzyka, Publikacja, Edukacja, Misje, Wspólnoty, Sztuka, Dobroczynność.
Skorzystaj z wyszukiwarki, wpisz słowo lub frazę i sprawdź czy istnieje projekt pasujący do Twojego zapytania.
Skorzystaj z list, do których dostęp znajdziesz w menu w stopce na dole strony. Obecnie mamy do dyspozycji: Popularne, Trwające, Nowe, Zaraz się kończą i Zrealizowane.

Wyszukuj projekty
Dowiedz się czego potrzebuje projektodawca

Na podstronie projektu możesz zorientować sie jakie potrzeby ma zrealizować dana inicjatywa. Autorzy projektów muszą je szczegółowo opisać, określić oczekiwaną kwotę zbiórki oraz wskazać datę zakonczenia kampanii.
Podstrona projektu to również miejsce, gdzie znajdziesz komentarze dodane przez zarejestrowanych użytkowników. Jeżeli masz swoje konto to możesz dodać własne komentarze.
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta to zapraszamy, zarejestruj się - rejestracja jest darmowa.

Po zakończeniu projektu autor jest zobowiązany do złożenia świadectwa z jego efektów. Sprawdzisz w ten sposób jak projekt został zrealizowany.

 

Dowiedz się czego potrzebuje projektodawca
Zostań ofiarodawcą

Dołącz do ofiarodawców WspieramDobro.pl.
Projekt, który trwa możesz wesprzeć składając swoją ofiarę. Minimalna kwota wsparcia to zaledwie 1pln. Wspierający nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Wpłaty są obsługiwane przez operatora płatności internetowych przelewy24.pl, a proces odbywa się z użyciem najnowszych mechanizmów bezpieczeństwa.

Nie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc zostać ofiarodawcą. Wspieranie jest dostępne zarówno dla zalogowanych jak i niezalogowanych użytkowników.

Zostań ofiarodawcą
Powiedz innym

Pamiętasz? gdzie dwóch albo trzech... i na tym polega siła wspólnoty.
WspieramDobro.pl nie jest zwykłym portalem crowdfundingowym. Wierzymy, że wspólnie, razem z Tobą, uda nam się budować wspólnotę.
Do realizacji tego celu potrzebujemy Twojej pomocy.

Opowiadaj swoim znajomym o inicjatywach, które wzbudziły Twoje zainteresowanie, które zdecydowałeś się wesprzeć swoją ofiarą, o samym WspieramDobro.pl. Zostały przygotowane mechanizmy ułatwiające udostępnianie informacji w kanałach social mecia (Facebook, Twitter, Instagram...), korzystaj z nich.

Im więcej nas będzie, tym więcej będziemy mogli zrobić, większą liczbę projektów wesprzeć.

Powiedz innym